Ekonomi

Bir balina üç günde 1,3 trilyon PEPE madeni para biriktirdi

PEPE belirteçleri etrafındaki son faaliyetler, makul bir balinanın değerli alımlar yapmasıyla son zamanlarda çok dikkat çekti. Sadece üç gün içinde bu balina, yaklaşık 1,61 milyon dolarlık bir yatırımla cüzdanına 1,29 trilyon PEPE madeni para ekledi.

Son işlem sadece sekiz saat önce Wintermute Trading’den 486 milyar dolardı. PEPE Daha fazlasını aldığını ve yaklaşık 604.000 dolar olduğunu gösteriyor. Bu tür büyük ve hızlı satın almalar, kripto topluluğunda doğal olarak spekülasyona ve incelemeye yol açar.

Bu süreçlerden kaynaklanan en önemli endişelerden biri içeriden öğrenenlerin ticareti olup olmadığıdır. Balinaların değerli buluşlar yapması alışılmadık bir durum olmasa da, son zamanlarda alış ve satış modelleri kesinlikle alışılmadık bir ölçekte gerçekleşti.

PEPE direnç seviyesini aşamadı

PEPE balinaları, büyük token satışları ve büyük geri alımların ortasında ileri geri zıplıyor gibi görünüyor. Bu tür davranışlar piyasa duyarlılığını manipüle edebilir ve böylece diğer yatırımcıları etkileyebilir.

Fiyatlandırma açısından PEPE, yaşanan hareketliliğe rağmen 21 EMA direnç seviyesini kıramadı. Bu direnç güçlü görünüyor ve kırılması için birkaç ana süreçten fazlası gerekecek. Değerli bir engel, işlem hacmidir.

Şu anda, PEPE’nin işlem hacmi son birkaç haftanın en düşük seviyesinde ve bu da tokenin 21 EMA engelini aşmak için gereken ivmeyi yakalamasını zorlaştırıyor. Alışılmadık süreç kalıpları, özellikle son balina faaliyetlerinin ortasında soru işaretleri uyandırıyor.

Bununla birlikte, işlem hacminde bir artış görülmediği sürece altcoinin fiyat yolculuğunda önemli bir ilerleme kaydetmesi pek mümkün değil.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

derepazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu