Teknoloji

ViewSonic, yüksek standartlı monitör serileri için ‘Premium Garanti Hizmeti’ dönemini başlatıyor

Görüntü teknolojilerinin lider markası ViewSonic, yüksek standartlarda ürettiği monitör serisi için 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren kullanıcılarına “Premium Garanti Hizmeti” vermeye başladığını duyurdu. ViewSonic, dört farklı monitör serisinin tüm modellerinde; Garanti süresi içerisinde daha iyi bir müşteri deneyimi için garanti koşullarını kapsayan arızalarda onarım yerine ürün değiştirilir.

Dünyanın önde gelen görsel analiz sağlayıcısı ViewSonic , 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren satın alınan VP, VG, XG ve Omni (Gaming) monitör serilerinde premium garanti hizmetini başlattı. Garanti süresi boyunca kullandığı ekipman ve personel açısından kusursuz çalıştığını garanti eden ViewSonic, bir arıza meydana geldiğinde seçili monitör serileri, onarım yerine doğrudan işlerin yerini alacaklardır. Premium Garanti Hizmeti kapsamında; Sadece ilk 6 ay değil, tüm garanti süresi boyunca garanti şartlarına uygun bir arıza olması durumunda modül değişimi ve tamiri yerine birebir iş değiştirme prosedürü uygulanacaktır.

ViewSonic Piksel Politikası

ViewSonic, sektördeki en rekabetçi piksel politikasını sunarken, özellikle VP monitör serisi için sıfır piksel sunar. Aynı zamanda diğer çalışmalarında 3 ila 5 pikselden fazlasının ölü piksellerin çözünürlüğüne ve türüne bağlı olarak kusurlu kabul edileceğini duyurur.

Monitör üreticileri arasında piksel garantisi en yeterli firmalardan biri olan ViewSonic’in monitörleri, ekranların tüm ergonomik yönlerini kapsayan uluslararası standartlara uygun olarak üretiliyor. Ayrıca ViewSonic VP serisi ürünler, sıfır hatalı tam piksel ve sıfır hatalı alt piksel ile ISO spesifikasyonlarını karşılamakta ve bunun üzerinde bir hizmet sunmaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu