Yaşam

Tom Hiddleston Loki karakterine veda etti

Marvel evreni yarattığı karakterlerle sinema dünyasında geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Avengers’da Marvel Sinematik Evreni’nin kötü adamı olarak bilinen Loki, rol aldığı diziyle izleyici kitlesini büyütmeye devam etti. Ancak karakteri canlandıran Tom Hiddleston’dan hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Tom Hiddleston: “Harika bir yolculuktu ama artık sonuna geldik.”

Loki dizisinin 2. sezonu 6 Ekim’de yayınlandı. Her hafta yayınlanan yeni bölümle sezon finali gerçekleşti. Final bölümünün ardından başrol oyuncusu Tom Hiddleston, Loki’nin 2. sezonunun bitmesiyle birlikte 14 yıllık Loki macerasının da sona erdiğini duyurdu.

Tom Hiddleston, Loki karakterine veda ettiğini şu cümlelerle duyurdu:

Loki karakteri birinci ve ikinci dönemin yanı sıra 6 film, 12 bölüm ve hayatımın 14 yılının sonucudur. Seçildiğimde 29 yaşındaydım, şu anda 42 yaşındayım. Mükemmel bir yolculuktu ama yolculuğun sonuna geldik.

Disney, Deadpool 3 ve diğer Marvel filmlerini erteledi!

Peki Loki karakterine ne olacak? Dizinin üçüncü sezonu olacak mı?

Loki dizisi, Marvel’ın Sinematik Evreni’nde olumlu iz bırakan ve izleyici kitlesini daha da artıran bir yapım oldu. Daha önce Disney Plus’ta yayınlanan dizinin uzun soluklu olacağı yönünde söylentiler vardı. Ancak son açıklama şirketin planlarını değiştirecek gibi görünüyor.

Marvel Studios, ikinci sezonu biten Loki’nin üçüncü sezonunun olup olmayacağı konusunda bir açıklama yapmadı. Ancak Loki serisinin sorumlu yapımcısı Kevin Wright, geçtiğimiz ay verdiği bir röportajda Loki hikayesine dair anlatacak çok şeyleri olduğunu belirtmişti. Bu da Hiddleston’un geri dönmemesi halinde Loki karakterini başka bir ismin canlandırabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşın.

haber-gunyuzu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu