Yaşam

Metin Uca Trafik Kazası Geçirdi

Televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca trafik kazası geçirdi. Sağlık durumuyla ilgili Uca, “Müdürüm sevgili Kübra Kalem Baykara ile Bursa’daki bir etkinliğe giderken Dilovası oksijen çıkışında bayıldım ve bir ağaca çarptım. Hastanede yapılan ilk muayenede; Her iki boyun şah damarım da tıkalı ve yarattığı durum nedeniyle kaza meydana geldi.” “Öğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi’nde bir hafta tedavi göreceğim” dedi.

Televizyon programcısı, sunucu ve gazeteci Metin Uca, Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken yaşadığı rahatsızlık sonucu trafik kazası geçirdi. Uca, kaza sonrası sağlık durumuna ilişkin X Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Değerli dostlarımız, menajerim Kübra Kalem Baykara ile birlikte Bursa’daki bir etkinliğe giderken Dilovası oksijen çıkışında bayıldım ve ağaca çarpmayı bıraktım. Hastanede yapılan ilk muayenede her iki boyun şah damarımın da kesildiğini öğrendim. Yarattığı durum nedeniyle damarlar tıkandı ve kaza meydana geldi.Kartal “Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi’nde bir hafta tedavi altında olacağım… Pıhtıların eritilmesi ve pıhtıların ortadan kaldırılması için çalışma yapılacak” engelleme. İlginiz için teşekkür ederiz. Çabucak iyileşip sana döneceğim.”

afsin-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu