Haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Doğu Sanayi Mahallesi’nde yürütülen yol ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar; Doğu Sanayi Mahallesi’ni Küçük Sanayi Sitesi ve Kayabaşı Mahallesi’ne bağlayan 30 metre genişliğinde ve 1600 metre uzunluğundaki yeni yol, kavşak ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Ulaşıma yeni bir soluk getirmenin yanı sıra çevre düzenlemesiyle de bölgenin fiyatına değer katacaklarını belirten Önder Çolakbayrakdar, yapılan çalışmalarla Doğu Sanayi Bölgesi’nin çehresini değiştireceklerini söyledi.

Argıncık Kayabaşı Mahallesi’ndeki çalışmaları denetleyen Önder Çolakbayrakdar, bölgede yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı. Başkan Çolakbayrakdar, sunulan hizmetlerle bölgeyi olumlu yönde değiştireceklerine dikkat çekerek; “Argıncık Kayabaşı İlçemizde yol yapım çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Hava koşulları elverdiği sürece çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Açacağımız yeni kavşak, cadde ve bulvar yatırımlarımız devam ediyor. Geçen yıl itibarıyla 6373’ü olmak üzere 6316 caddeye tamamladık.Yeni bir çevre düzenlemesi, kavşak ve bulvar bölgenin trafik yükünü azaltacak.Bölge sakinlerinin de kullanabileceği yeni bir aks, hayırlı olsun. Çalışmalarımızı her mahallemizde titizlikle yürütüyoruz. Hem merkez mahallemizde hem de Kocasinan’ın kırsal mahallelerinde planlı çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Hemşerilerimiz rahat olsun, “Her mahallemizin ihtiyacını tek tek tamamlayacağız” ve onların hizmetine sunduk” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, yaptıkları çalışmalarla Kocasinan’ın hizmet standartlarını yükseltmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu