Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir’de konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları:

Bugün İstanbul Yeşilköy’de 360 ​​bin kişiyle bir aradaydık. Büyük bir katılım oldu. Gençlik kiminle, nerede, nasıl yürüyeceğini çok iyi biliyor.”

“Kardeşler, soruyorum: Sayın Kemal, Meclis’teki Kandil temsilcileriyle kapalı kapılar ardında neyi anlattı? Değerli kardeşlerim, İzmir’e böyle biri yakışır mı? Öyleyse bu seçim 14 Mayıs seçimi olmalı. Kemal Bey’i uğurlayın buna hazır mıyız peki kalan 2 hafta durmayın devam edin izmir’den öyle bir ses çıkarın ki dünyanın öbür ucuna kadar duymayan kalmasın Ege.”

Bugün bu muhteşem kalabalığı görünce İzmir’in kararını verdiğine inanıyorum.”

“Kimsenin hakkının çiğnenmesine, yaşam biçimine müdahale edilmesine izin vermedik. Artık eski Türkiye geride kaldı. Çiftçiye bedava traktör dağıtacaklardı. Verdikleri sözden yaptıkları bir şey var mı? İzmir her yağmurda sele teslim olur mu? Kentsel dönüşüm projeleri vardı, ne oldu? Olduğu gibi kaldı değil mi? İzmir’in kentsel dönüşümünü tamamlayacak olan biziz.”

“Bunlar yapmak için değil, sadece yıkmak ve aldatmak için konuşuyorlar. Ancak biz bugüne kadar ne dediysek hepsini yaptık. 7’li masa bu şehrin insanlarına ne dedi? Oy vereceksiniz” dedi.

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu