Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolu Gelibolu Güney-Lapseki kavşakları 1-3. kilometre, 1915 Çanakkale Köprüsü ve yaklaşım viyadüklerinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle yerel olarak sağ şerit ve sol şerit çift yönlü trafiğe kapatıldı.

Ankara-Çankırı yolunun 15-17. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Bursa-Yalova yolunun 26-27. Yalova istikameti kilometrelerindeki imalat çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, sürücüler başka istikamete yönlendiriliyor.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. Kilometrelerce (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı kesimi) üretim çalışmaları nedeniyle denetimli olarak ulaşıma izin verilmektedir.

Emirdağ-Bolvadin-Çay yolu 23-24, Çatalzeytin-Türkeli-Ayancık yolu 32-36. 2. kilometrede (İkisu Köprüsü) heyelan iyileştirme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak devam ediyor.

Diyarbakır-Siverek yolunun 5-7. Kilometrelerce yürütülen üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Bingöl-Genç yolu 0-43. kilometre, çeşitli bölümlerde üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak sağlanmaktadır.

Altköy-Refahiye-Erzincan yolunun 37-42. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi gerekiyor.

cinarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu