Haber

Yenişehir Belediyesi Ekipleri Mersin’de Şiddetli Yağmur ve Fırtına Sonrası Çalışmalarına Devam Etti

Mersin Gece boyunca etkili olan şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle Yenişehir Belediyesi ekipleri tedbirli bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de kent genelinde incelemelerde bulunarak grupların çalışmalarını yerinde inceledi.

Mersin Yenişehir Belediyesi, dün gece kenti etkisi altına alan şiddetli yağış ve kuvvetli fırtına nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdürerek vatandaşların mağduriyet yaşamasını engelledi. Gruplar, gece boyunca devam eden yoğun yağış nedeniyle olası su baskını ve diğer acil durumlara karşı acil müdahale için hazır bulundu.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de ilçe genelinde incelemelerde bulunarak ekiplerin çalışmalarını takip etti. Önder Özyiğit, “Akşam saatlerinde başlayan ve gece boyunca devam eden sağanak yağış ve fırtına nedeniyle ekiplerimiz sahada aktif ve özverili bir şekilde çalıştı. Vatandaşlarımızın güvenliği önceliğimizdir. Ekiplerimiz olası sorunlara karşı hazırlıklı çalıştı ve gerekli çalışmaları yaptı. olumsuz durumların önlenmesine yönelik koordineli bir çabadır.” ” söz konusu.

Kaynak: ANKA/Ömür

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu