Haber

Voleybol turnuvasında şampiyon Gediz Ardıç Ormanspor

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları arasındaki dostluğu pekiştirmek, dayanışmayı artırmak ve çalışanların sağlıklı yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen voleybol turnuvası sona erdi.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ve 7 Orman İşletme Müdürlüğü’nün katılımıyla Yeni Kapanan Spor Salonda düzenlenen Voleybol Turnuvasında yoğun çabalar sonucu kupayı Gediz Orman İşletme Müdürlüğü’nden Gediz Ardıç Ormanspor kazandı. 16 maçlık turnuvada kadrolarını şampiyonluğa taşımak için çaba sarf eden gruplardan Simav Orman İşletme Müdürlüğü ekibi Simav Eynal Ormanspor 2. kupayı alırken, Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü grubundan Domaniç Meşe Ormanspor geldi. üçüncü olarak.

Turnuva sonunda en iyi smaçör ödülü Gediz Orman İşletme Müdürlüğü’nden Fatih Türk’e, En Uygun Pasör Ödülü Simav Orman İşletme Müdürlüğü’nden Seyfettin Dinçer’e, en uygun defans oyuncusu Emet Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy’a verildi. , Orman Bölge Müdürlüğü’nden Tuğrul Çiçek ise en centilmen oyuncu ödülüne layık görüldü.

Düzenlenen törenle Kütahya Bölge Orman Bölge Müdürlüğü Yardımcısı Savaş Ünle, Kütahya Orman İşletme Müdürü Ali Dilek Fazilet, Simav Orman İşletme Müdürü Necmi Topal, Toç Bir-Sen Kütahya Orman İşletme Bölge Müdürlüğü Sayman Erkan Gülmez ve Orman Bölge Müdürlüğü Makine ve İkmal Şubesi Müdürlük Orman Endüstri Mühendisi Adem Öztürk tarafından kupa, madalya ve ikramlar takdim edildi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu