Yaşam

Madonna Bakteriyel Enfeksiyondan Sonra Sahnelere Geri Dönüyor

Haziran ayının son haftasında bakteriyel enfeksiyona yakalanarak entübe edilen dünyaca ünlü müzisyen Madonna yeniden sahnelere dönüyor.

Konser için provalara başlayan Madonna, dünya turnesine hazırlanmak için New York’taki Nassau Coliseum’da iki aylığına yer ayırttı.

NTV’nin haberine göre şarkıcıya yakın bir kaynak, Madonna’nın hazırlıklarını doğrulayarak, “Hala iyileşiyor ama Madonna provalara dönmekte zorlanıyor.

Sadece New York’taki Coliseum’u kiralamakla kalmadı, kostümlü provaların son haftası için Londra’da ikinci bir mekan da kiraladı.

Normalde son haftayı başladığı yerde geçirmek isterdi ama Blink 182’nin O2’deki geri dönüş konserleri nedeniyle ekibi bir gün öncesine kadar gelemeyecek.”

NE OLDU?

Madonna, 15 Temmuz’da Kanada’nın Vancouver kentinde başlaması planlanan 35 şehirlik dünya turuna hazırlanırken New York’taki otel odasında hastaneye kaldırıldı.

Ciddi bir bakteriyel enfeksiyon nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Madonna’nın menajeri Guy Oseary yaptığı açıklamada, “24 Haziran Cumartesi günü Madonna ciddi bir bakteriyel enfeksiyona yakalandı ve birkaç gün yoğun bakımda kaldı.

Sağlığı iyiye gidiyor, ancak halen tıbbi bakım altında. Tam bir iyileşme bekleniyor” dedi.

sarayonuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu