Yaşam

İlk Açıklama: Birsen Altuntaş, ‘Ortak Bağış Yayını’ Haberi Sonrası TV100’den Çıkarıldı!

Televizyon dünyasından birçok haber ve bilgiyi paylaşan gazeteci Birsen Altuntaş’ın TV100’deki işinden kovulduğu söylendi. Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından Haluk Levent liderliğindeki AHBAP’ın yardım çalışmalarına katılan Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca’nın ATV’den tepki çektiğini ve bu nedenle birlikte serbest bırakılmadıklarını söyleyen Altuntaş, görevden alındı. Konuyla ilgili ilk açıklamayı Birsen Altuntaş yaptı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Türkiye derin bir üzüntüye düştü.

Haluk Levent liderliğindeki AHBAP adlı örgüt, afetten etkilenen bölge ve vatandaşlara yardım etmek için ilk günden beri bölgede bulunuyor.

Yardım kampanyasında 850 milyon TL toplayan Haluk Levent’e Aleyna Tilki, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Kıvanç Kasabalı, Gazapizm, Ali Sunal, Sinem Kobal, Oktay Kaynarca, Özge Özpirinççi ve daha birçok ünlü isim katkıda bulundu.

Haluk Levent’in birçok ünlü isimle düzenlediği kampanyanın ardından tüm televizyon kanalları ortak yayına çıkacaklarını duyurdu.

Oktay Kaynarca’nın başrolde olduğu ATV’de yayınlanan, tüm kanallardan oyuncu, program ve haber sunucularının katıldığı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinde kim milyoner olmak ister? Programın sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu ile Star TV’de başlayacak olan Aile dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un katılmayacağı ortaya çıktı.

Bu üç ismin AHBAP kampanyasına neden dahil edildiği gösterildi… Hatta Haluk Levent’in duyunca çok üzüldüğü bu haberi gazeteci Birsen Altuntaş’tan öğrendik…

Kendi adına internet sitesi bulunan ve aynı zamanda TV100 haber kanalında çalışan Birsen Altuntaş’ın bu haberin ardından TV100’deki ‘dergi müdürü’ görevinden alındığı iddia edildi.

TV100 yetkililerinden bir haber gelmezken, diğer muhatap Birsen Altuntaş, “AHBAP yayınlarında izlediğimiz Kenan İmirzalıoğlu ve Oktay Kaynarca ortak kadroda olmayacak” haberinin ardından TV100’ün yalanladığı iddia edilen haberlerle ilgili açıklama yaptı. ATV’nin isteği üzerine yayın.”

Birsen Altuntaş’ın açıklaması şöyle ?

Açıklama şu şekildeydi… Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu