Teknoloji

Diablo 4 Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

Blizzard’dan yapılan resmi açıklamada yakın zamanda piyasaya sürülmesi planlanıyor. Diablo 4‘Şöhret türkçe dil desteğiile çıkış yapacağı paylaşıldı.

Diablo Genel Müdürü Rod Fergusson videolu açıklama ile Türkiye’deki ve dünyanın her yerindeki Türk oyunculara bu haberi duyurdu. Fergusson, “Diablo IV’te Türkçe dil desteği sağlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Peki bu ne anlama geliyor? Korunak’ta görüşmek üzere!”söz konusu.

Diablo 4, Türkçe dil takviyesi ile geliyor!

6 Haziran’da çıkması beklenen Diablo 4; bilgisayar,Xbox Serisi X/S, Xbox Bir,PlayStation 5 ve PlayStation 4üzerinden erişilebilir olacak Tüm bunlara ek olarak, oyun tüm platformlar için kullanılabilir. çapraz oynamaVe çapraz beslemeda yer alacak.

Diablo 4’teki oyuncular 120’den fazla zindanVe yan görevi keşfedebilecek,Patronları yenmek, kaleleri özgürleştirmek ve sınıf seçimini ve tam karakter gelişimini deneyimlemek için diğer oyuncularla takım kurabilecekler.

Diablo 4 şimdi Erken Erişim’de!

Haziran ayında çıkacak olan Diablo 4 şimdi ön satışa sunuldu. Oyuna 4 gün boyunca bu link üzerinden erken erişim sağlanacaktır. Ancak olası kesintiler ve oyunun oynanış süresindeki saat farkından dolayı, değişebileceğini de belirtelim.

Diablo 4 oynanış fragmanı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu