Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ikinci mesaj: 28 Mayıs’ı Türkiye Yüzyılının Müjdecisi yapacağız

Türkiye’nin tecrit döneminde olduğu 14 Mayıs’ta Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı ve TBMM’nin 28. Milletvekilleri Dönemi sona erdi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 50’yi aşan aday çıkmayınca Türkiye’nin 28 Mayıs’ta ikinci kez sandık başına gideceği kesinleşti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN 2.CİNSİYET MESAJI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci tıp seçimi için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Erdoğan paylaşımında, “Değerli dost ve meslektaşlarım, Cumhur İttifakı olarak ülkemizin en kritik seçimlerinin ilk sınavını vicdan rahatlığıyla verdik.

“RABBİM’E BİN KEZ ŞÜKÜR DUYUYORUM”

Provokasyonlara gelmeden, baskılara aldırış etmeden, yılmadan, zorluklar karşısında yılmadan çaba gösterdik. Her birinize emekleriniz, emekleriniz ve fedakarlıklarınız için teşekkür ediyorum. Bana senin gibi yoldaşlar verdiği için Rabbime binlerce kez şükrediyorum.

“ŞİMDİ DAHA BÜYÜK BİR ZAFERLE BAŞARIYA ÖTÜRME ZAMANI”

Şimdi 14 Mayıs’ta yakaladığımız başarıyı daha büyük bir zaferle taçlandırma zamanı… 27 Mayıs darbesinin 63. yıl dönümünün ardından, 28 Mayıs’ta ikinci tur seçimler yapılacak. Biz milli iradeyi, vatana ve millete hizmet sevgisini siyasetinin merkezine koyan bir ittifakız.

“Türkiye BİZDEN HİZMET BEKLİYOR”

Bizlere sahip çıkan, bu uğurda gerektiğinde tanklara meydan okuyan milletimize minnet borcumuzu ancak daha çok çalışarak, daha çok koşarak ödeyebiliriz. Türkiye bizden hizmet bekliyor, eylem bekliyor, milletimiz bizden onu hedefleriyle buluşturmamızı bekliyor. Depremzedelerimiz bir an önce yaralarını sarmamızı bekliyor.

“ŞİMDİDEN İŞE BAŞLADIK”

28 Mayıs seçimi için sandıkların rengi belli olduktan sonra çalışmalara başladık. İnşallah önümüzdeki günleri en keyifli ve verimli şekilde değerlendireceğiz. 28 Mayıs’ı Allah’ın izniyle Türkiye’nin yüzyılının müjdecisi yapacağız. Sana güveniyorum.

mesudiye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu